Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Kultury w Mikołajkach Pomorskich

IV Bieg o Puchar Wójta Mikołajek Pomorskich

Utworzono dnia 22.08.2017

19.08.2017r. na stadionie gminnym odbył się IV Bieg o Puchar Wójta Gminy Mikołajki Pomorskie. Na stracie biegu stanęło 143 biegaczy. Trasa biegu wynosiła 5km i prowadziła przez leśne ścieżki. Sygnał do rozpoczęcia imprezy dała Pani Zuzanna Smoter Przewodnicząca Rady Gminy Mikołajki Pomorskie. Bieg wygrał Andrzej Rogiewicz z Grudziądza, wśród pań najlepsza okazała się Katarzyna Rutkowska Mistrzyni Polski w biegu na 10.000 metrów. Bardzo cieszymy się iż w naszych skromnych progach mogliśmy gościć tak utytułowaną zawodniczkę. Każdy z zawodników na mecie otrzymał unikatowy medal wykonany z drewna metodą wypalania. Medale zostały przygotowane przez Pracownię Rękodzieła Artystycznego działającą w Gminnym Ośrodku Kultury, którą prowadzi Instruktor Zbigniew Cempa. Jako współorganizatorzy imprezy zadbaliśmy również o posiłek regeneracyjny dla biegaczy. Dodatkowo Pani Ewelina Solecka za sponsorowała pyszne i świeże owoce dla wszystkich biegaczy. Spikerem imprezy był niezastąpiony Ryszard Mazerski Prezes stowarzyszenia Zantyr Sztum. Ponadto stowarzyszenie Zantyr Sztum pomogło w organizacji biegu za co serdecznie dziękujemy. Oprócz biegu głównego odbyły się także biegi dla dzieci i młodzieży, które poprowadził Pan Mariusz Wojtkowiak nauczyciel Wychowania Fizycznego. Nagrody dla najlepszych biegaczy wręczył Pan Wójt Kazimierz Kulecki, który podziękował wszystkim za przybycie oraz zaprosił biegaczy na bieg w roku następnym. Głównym pomysłodawcą i inicjatorem biegu był Wojciech Grzywiński, który zorganizował tą imprezę po raz czwarty. Oczywiście impreza nie odbyła by się gdyby nie hojni sponsorzy. Szczególne podziękowania dla Urzędu Gminy w Mikołajkach Pomorskich za nagrody i puchary w biegu głównym i kat. wiekowych. Dla Banku Spółdzielczego w Sztumie za pomoc finansową oraz nagrody rzeczowe. Wsparcie finansowe otrzymaliśmy także od: 
Gospodarstwo Rolne Fortune
Pana Marka Lipa
Wójta Kazimierza Kuleckiego
Przewodniczącej Rady Gminy Zuzanny Smoter 
Pana Leszka Grzywińskiego
Podziękowania dla Pana Mariusza Wojtkowiaka za pomoc w organizacji biegów młodzieżowych oraz dla Pana Zbigniewa Detmera za otrzymane drewno do wykonania medali. Wielkie podziękowania należą się także dla OSP Mikołajki Pomorskie, które czuwało nad bezpieczeństwem biegaczy
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli razem z nami stworzyć tą niezapomnianą imprezę biegową. Całość została bardzo ciepło przyjęta wśród środowiska biegaczy i ich rodziny o czym świadczyły pozytywne komentarze w trakcie imprezy a także na portalach społecznościowych.
Na końcu przede wszystkim chcielibyśmy podziękować biegaczom za tak liczne przybycie. Zapraszamy za rok!
Zespół GOK Mikołajki Pomorskie

IV Bieg o Puchar Wójta Mikołajek Pomorskich

Utworzono dnia 22.08.2017, 17:09

Turniej FIFA 18

Wyjazd do Teatru

Harmonogram zajęć w GOK Mikołajki Pomorskie

Zajęcia

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Styczeń 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Imieniny